No cóż, odpowiedzieć trzeba: tak.

Czy Sixers wygrają coś w tym sezonie?

Sprecyzuj pytanie.

Czy Sixers wygrają jakiś mecz w tym sezonie?

Pewnie tak, pewnie jakiś przeciwnik ich oleje i im się uda wygrać. Może nawet z 3 razy w tym sezonie.

Czy Sixers wygrają coś po tym sezonie?

Będą mieli największe szanse, ale nie wygrają numeru 1 w drafcie.

OCB?

Sam nie wiem.

Czy Sixers mają skład?

Cóż, paru zawodników jest ok. Reszta to albo kontuzje, albo musi się ogarnąć.

Czy da się oglądać Sixers?

Chyba jedyna pozytywna odpowiedź, o dziwo tak. Może nie cały mecz, ale 1 - 2 kwarty (z reguły pierwsza połowa) są nawet nawet do obejrzenia.

Co dalej z Sixers?

Na razie nic. Ten sezon to dalej etap przebudowy i ogrywania zawodników.

Czy dalej jesteś kibicem Sixers?

Tak, chociaż mam trudności z wymienieniem pierwszej piątki po nazwisku.

Czy widzisz przyszłość dla Sixers, jeśli dostaną dobrego zawodnika w drafcie, a reszta składu wyleczy kontuzje i się polepszy?