G blog. gkp G pokój! Oficjalna strona GKP
Blog > Komentarze do wpisu
2015

Pisałem tutaj o mobilizacji. Niestety nic z tego się nie udało...

Swój blog prowadzę już 9 lat, w grudniu 2016 roku będzie okrągła rocznica. Różne były okresy - bardziej i mniej płodne, bardziej refleksyjne, bardziej rozrywkowe, bardziej w stylu cokolwiek. Obecnie mam okres mniej płodny, choć pisałem o mobilizacji i ona trwała... Stworzyłem prawie w całości recenzję Wiedźmina 3, stworzyłem swój dekalog rowerzysty, spisałem główne punkty tekstu podsumowującego mój rower w 2015 roku, zacząłem tworzyć recenzję GTA V, parę opowiadań (jedno w 2/3 napisane, jedno zaczęte). Niestety pech chciał, że 2 miesiące temu wszystko się skasowało. Niestety. Razem z tym zrodziła się znów niechęć, bo czeka mnie trochę odtwórczej, a nie twórczej roboty. Szkoda. Ale! To nie pierwszy taki raz. Więc wrócę, wrócą teksty i będą lepsze niż tamte. Ale to już w 2016 roku. I nie ma tu żadnych noworocznych postanowień czy coś, bo to głupota. Po prostu tak mam czas ułożony, że przede mną teraz około 2-3 miesiące biegania, żeby wrócić do formy, miesiąc przerwy i powrót na rower w nowym sezonie. Więc będę miał czas na przemyślenia, a po tym, jak wrócę zmęczony i będę stronił od alkoholu i chrupek będę miał czas na pisanie.

No to do zobaczenia.

środa, 30 grudnia 2015, gkp19

Polecane wpisy

  • nowe gumy!

    Hej, dziś o gumach :) Jak czegoś się używa, nawet z dbałością, to i tak się trochę zużywa. I tak jest z oponami rowerowymi. O dętkach nie wspomnę - rocznie przy

  • top 5 AI celebrations

    Jak tu Go nie lubić? :)

  • Wiedźmin 3 Dziki Gon - recenzja

    Wiedźmin 3 Dziki Gon premierę miał już dość dawno (19 maja 2015 roku), ale to chyba nie problem, żeby recenzję tej gry napisać z półtora roczną obsuwą? Nie prob

Komentarze
2015/12/31 08:31:03
G, spokojnie, powolutku! :) Ja tu zawsze będę wracać, bo byłeś pierwszym blogerem którego poznałam (zanim jeszcze zaczął się wszechobecny szał na blogi).

Mam nadzieję, że nowy rok będzie dla Ciebie dobry. Pamiętaj, żeby niczego nie oczekiwać, ale wszystkiego się spodziewać ;)

Pozwalaj sobie czasem na chrupki itd., wszystko jest dla ludzi :)
-
2015/12/31 15:03:27
:) dzięki za dobre słowa :)

No i cieszę się, że byłem tym pierwszym :D

Nawzajem, sukcesów w 2016 roku!