G blog. gkp G pokój! Oficjalna strona GKP
Blog > Komentarze do wpisu
827

Hej. Zrobiłem sobie ostatni taki swój tuor. Nazwijmy go Tour de Łódzkie. Nie planowałem tego, po prostu po 2-3 jazdach w których zrobiłem trasy minimum 80 kilometrów pomyślałem sobie, że zrobię takich więcej. Udało się dobić do 10 - taka okrągła liczba. Poniżej tabelka:Co mogę powiedzieć: średnio 82,72 km, średnio 164 minuty, średnia prędkość 30,08 km/h, średnie tętno 165,7 uderzeń na minutę, średnio 326 metrów przewyższenia. Aha, możecie doliczyć do tego tak średnio z 35 km i 80 minut, które zawsze spędzam na rozgrzewce i ostudzeniu.

Jeśli porównam mój Tour de Łódzkie to do jednego z wielkich tourów to jest to nic :) Średnie etapy po około 170 -200 km, średnia prędkość około 39-44 km/h, średnie tętno - XXX (różnie bywa, ale kolarze mają sporo niższe niż moje), a przewyższenia? Hm na ostatniej Veulcie kolarze jechali 50 tys metrów w górę i to robi różnice. Moja łączna liczba przewyższeń z tych ostatnich 10 jazd wg endomondo czyli 3267 metrów to w sumie taki jeden górski etap na wielkim tourze.

Cóż, ja dobrze jechałem, prawdopodobnie na skraju swoich możliwości. Tacy kolarze też to robią. Wiadomo, są super wytrenowani, mają za sobą odpowiedni sztab regeneracyjny/żywieniowy/techniczny. Jadą też prawie zawsze w grupie, więc to trochę jak odpoczynek, ja mogę czuć się "lepszy" bo moje wszystkie wyjazdy to jazdy solo, więc sam muszę dawać se zmiany i osłaniać się przed wiatrem, nikt mnie ciągnie.

Oczywiście chętnych do sprawdzenia każdego z moich "etapów" zapraszam do mojego profilu na endomondo.

Mógłbym napisać więcej, ale chyba nie chciało by Wam się tyle czytać :D

wtorek, 13 września 2016, gkp19

Polecane wpisy

  • nowe gumy!

    Hej, dziś o gumach :) Jak czegoś się używa, nawet z dbałością, to i tak się trochę zużywa. I tak jest z oponami rowerowymi. O dętkach nie wspomnę - rocznie przy

  • top 5 AI celebrations

    Jak tu Go nie lubić? :)

  • Wiedźmin 3 Dziki Gon - recenzja

    Wiedźmin 3 Dziki Gon premierę miał już dość dawno (19 maja 2015 roku), ale to chyba nie problem, żeby recenzję tej gry napisać z półtora roczną obsuwą? Nie prob